Pozitif Yönetim ve Liderlik & Keyifle Çalışma

image105

İşe bakış biçimimizi ve yönetim tarzımızı seçmek en önemli kararlarımızdan biridir.

Herkes yönetir, yönlendirir. Öncelikle kendi kariyerimizi yönetiriz. Bir ekibi yönetiriz. Bazılarımız yükselir. Unvanı da yanımıza alarak yönetici oluruz. 

Özel yaşamımızda da arkadaş çevremizi, ailemizi yönetiriz. Her ne kadar liderlik teorilerinin bazıları, liderliğin doğuştan geldiğini söylese de stilimizi belirleyebiliriz. 

image106

Kitap Sohbetleri/Seminerler

Video ve hikayelerle desteklenmiş interaktif bir sunum   


Çalışanların bağlılığı ve motivasyonu için töneticilerin ellerine yeni araçlar vereceğiz. Yönetici olarak  alışmış oldukları negatif bakış açısının farkına varacak, değiştirmenin getireceği sonuçları görecekler. 

Ardından günlük iş ortamında çalışanlarına değdikleri noktada yaratabilecekleri farkları örnekleriyle görecekler. 

Keyifli çalışma ortamının iş/yaşam dengesinin önemli bir unsuru olduğunu bilecekler.  


image107

Kaderinizi Değiştirin!

Bu kitapta yazıya dökülen yeni tutumların davranışa dönüştürüldüğünde, sizlerde ve ekiplerinizde bağlılığın arttığını, yaratıcılığın tetiklendiğini, motivasyonun arttığını, zorlukların daha kolay aşılır hale geldiğini ve işinizden keyif aldığınızı göreceksiniz.


İşimizi keyifli hâle getirmek, tutkuyla çalışmak, bağlanmak, güçlü yönlerimizin farkına varmak, işimizde yapıcı olmak ve engellerden güçlenerek çıkmak “Pozitif Yönetim”in alt başlıkları.   

Katılımcılar Ne Dediler?

  

Kim olduğumu, kim olmak istediğimi tekrar düşündüm. Nasıl lider olup ışık saçılabileceğini, pozitif bir iş ortamının insanda neler değiştireceğini öğrendim. Yasemin O. 


Süper. Vural A. 


İdil Hanım’ın bitmez tükenmez enerjisi ile anlatımı gerçekten mükemmeldi. Muhittin Ç. 


Harikaydı. Yöneticilik özelliklerime ve çalışanlarıma katkı sağlayabileceğime inandığım pek çok kazanımım oldu. Çok teşekkür ederim. Hülya N. 


İdil Hanım’ın örneklerle anlattığı sunumu çok güzeldi. İyimserlik ve pozitif düşüncenin başarıyı ve yönetim iradesini arttıracağını düşünüyorum. Mehmet Y. 


O kadar güzel iki eğitim günü geçirdim ki… Tadı damağımda kaldı. Bu konuda daha çok okumak gelişmek istiyorum. Didem Y. 


İdil Türkmenoğlu’nu çok beğendim. Anlatımı akıcı, dinleyiciyi yakalıyor. A. 

Çok başarılı, katılımcı bir çalışma oldu. Liderlik anlayışımı sorguladım. Pozitif gücü öğrendim. A. 


İdil Hanım’I dinledikten sonar sunduğu yöntemlerin gayet hayata geçirilebilir olduğunu ve fark yaratabileceğimi düşünüyorum. A. 


Seminerlere bakış açım değişti. Sıkılmayacağım, coşkulu seminerler olabildiğini gördüm. A. 


Kitabinizi 2 gecede bitirdim. Sizi dinler ve izler gibiydim. Harika ve pozitif duygular bırakan bir eser olmus. Tıpkı seminerleriniz gibi. Tesekkur ederim. Ayşegül G. 


Pozitif Yönetim… Özellikle çalışma arkadaşlarıma davranışlarımda buna dikkat edeceğim. A. 


I would like to thank Idil for her contribution to the program. My colleagues have been positively affected by her professional experience and friendly lead, which are verified by the comments. Zafer K. 


She knew the subject very well. The trainer managed the training smoothly by not boring us at the same time focusing on the subjects. A. 


Ms.İdil is very professional and apparently loves her job. The way she presents and communicates, puts the participants at ease and develops confidence. A. 


She was competent in terms of the content and managed well. She repeated the subjects in an interesting way to reinforce. A. 


She involved everybody in the training. She paid attention to each and every participant. I think the training was very effective. A. 


She spoke clearly and fluently. It was joyful. She made us talk rather than doing the talk herself. I was highly concentrated on the seminar. The very first time I was not bored in a training. A.

Bana ulaşın